Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5