Movies
Ratings
175
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
9Rated ★ 3.0
Dragon InnRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0