Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0