Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Corpse BrideRated ★ 2.5