Series
Ratings
16- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0- M&MRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 5.0