Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0