Series
Ratings
341
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5