Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 0.5