Movies
Ratings
70
Iron ManRated ★ 4.5
JobsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ParadeRated ★ 3.5- Ikigami: The Ultimate LimitRated ★ 3.0
SPEC: HeavenRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 2.5
OutrageRated ★ 3.0
Love ExposureRated ★ 4.0- Shinjuku SwanRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.0
DropRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5