Titles you rated
- The Brothers KaramazovRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 3.0
HagetakaRated ★ 4.0- 쿠로코치Rated ★ 3.5
- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
Love Strikes!Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5