Titles you rated
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 4.0
- Death NoteRated ★ 5.0
ZendermanRated ★ 4.0- Humanoid Monster BemRated ★ 4.0
- Ashita no Joe 2Rated ★ 5.0
- Ashita no JoeRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- YAWARA!Rated ★ 2.5
- Giant GorgRated ★ 3.0
- 21 EmonRated ★ 3.0
- Aim for the Ace!Rated ★ 4.5
- Fang of the Sun DougramRated ★ 5.0
- TOM and JERRY TALES Vol.1Rated ★ 3.0
- はじめ人間ギャートルズRated ★ 5.0
- TOM AND JERRYRated ★ 5.0
- バビル2世Rated ★ 5.0
The Prince of Tennis OVA National ConventionRated ★ 4.0
The New Prince of TennisRated ★ 3.5