Titles you rated
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 3.5
Riley's First Date?Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0