Titles you rated
Burn the House DownRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
SilentRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.5
- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
BORDERRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
One Page LoveRated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0