Movies
Ratings
20
The Little MermaidRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 0.5