Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 0.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0