Titles you rated
American HustleRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0