Movies
Ratings
631
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0