Series
Ratings
51
The Night OfRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0