Movies
Ratings
505
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
PenelopeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0