Titles you rated
The CatRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Dr. NoRated ★ 4.0
The KidRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
JawsRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Pee-wee's Big AdventureRated ★ 4.0
Scooby-DooRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Tales from EarthseaRated ★ 4.0