Movies
Ratings
170
FlippedRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0