Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5