Series
Ratings
306
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5