Titles you rated
PastaRated ★ 3.0
WentworthRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 4.0