Series
Ratings
153
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0