Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0