Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0