Movies
Ratings
247
Cold EyesRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.0