Series
Ratings
153
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Judge vs. JudgeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Code Blue Season 3Rated ★ 4.0- Code Blue SpecialRated ★ 4.0
- SmileRated ★ 3.5
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.5