Titles you rated
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5