Titles you rated
- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0