Series
Ratings
64
Solitary GourmetRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0