Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0