Movies
Ratings
554
Extreme JobRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0