Titles you rated
MoanaRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0