Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Special ARated ★ 4.0- The Story of SaiunkokuRated ★ 4.5
- The Story of SaiunkokuRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Romantic KillerRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 4.5
Rurouni KenshinRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 4.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 4.0