Titles you rated
HostageRated ★ 3.5
WimbledonRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.5
The Ring TwoRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 3.0
AddictedRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.5
SpringtimeRated ★ 3.5
The ExecutionerRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 3.5
ChampRated ★ 3.5- The SpyRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.0