Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5