Movies
Ratings
146
The Little PrinceRated ★ 3.0
MommyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 1.0
SawRated ★ 1.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0