Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The GameRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
The I InsideRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0