Titles you rated
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A Happy EventRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.5