Titles you rated
The HolidayRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5