Series
Ratings
20
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5- The ParadiseRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5- The ParadiseRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0