Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5