Titles you rated
AnnaRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0