Movies
Ratings
74
InsurgentRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0