Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0