Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5