Series
Ratings
71
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5