Movies
Ratings
292
GodzillaRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5